AKO NA TO?

Ako vytvorím svoj inzerát?

1, Aby ste mohli vytvoriť a pridať svoj inzerát, musí byť registrovaný a prihlásený na našej webovej stránke. Ako sa registrovať zistíte nižšie v článku Registrácia.

2, Ak ste sa úspešne registrovali a prihlásili, môžete konečne pridať svoj inzerát. Vytvoríte ho priamo v sekcií kde kúpiť med kliknutím na oranžový text vytvoriť inzerát. Ako vyplniť daný formulár sa dočítate nižšie 🙂 

Registrácia

Samotná registrácia je veľmi jednoduchý proces, ktorý vám zaberie menej ako minútu. V sekcií kde kúpiť med kliknite na oranžový nápis vytvoriť inzerát. Po otvorení stránky uvidíte prihlasovací formulár, pod ktorým je oranžovým napísané Registrácia, na ktorú kliknete. Pred vami sa objaví nový formulár, kde zadáte svoje používateľské meno a svoju emailovú adresu. V prípade, že na meno, ktoré ste zadali je už registrovaný iný používateľ, musíte svoje používateľské meno zmeniť. Po vyplnení stlačíte tlačidlo registrácia. Na vašu emailovú adresu príde email od wordpressu, v ktorom sú dva odkazy. Prvý odkaz slúži pre vytvorenie hesla. Vytvorte si svoje heslo a prejdite späť na našu webstránku. Druhý odkaz slúži na prihlásenie do werdpressu, ktoré nie je nutné, keďže sa na našej stránke môžete prihlásiť priamo. Kliknite znova na vytvorenie inzerátu a do prihlasovacieho formulára zadajte svoje prihlasovacie meno a heslo, ktoré následne potvrdte kliknutím  oranžového tlačidla. Gratulujeme 🙂 úspešne ste sa prihlásili a stali členom našej komunity.

Možné problémy

Vyhľadávanie

V sekcií kde kde kúpiť med je možnosť vyhľadávania položiek prostredníctvom ich názvu. To však nemusí vždy fungovať a môže Vás to presmerovať na hlavnú stránku. Pre zúženie výberu pre vašu oblasť stačí len vybrať v kategóriách váš okres, v ktorom nájdete všetky ponuky vo vašom okolí.

Vytvorenie inzerátu

Svoj inzerát si vytvoríte prostredníctvom pár jednoduchých krokov. Ako prvé musíte uviesť kategóriu, teda okres, v ktorom vašu položku ponúkate. V druhom kroku musíte uviesť svoje meno, emailovú adresu, telefónny kontakt, vaše mesto a cenu. Môžete uviesť aj bližšie podrobnosti k svojej položke. Potom už stačí len zaškrtnúť súhlas s podmienkami používania a môžete prejsť na posledný krok. V poslednom kroku máte možnosť pridať fotky vašej položky pre lepšie priblíženie záujemcovi. Maximálny počet sú 4 fotografie. Samozrejme tento krok nieje povinný. Už stačí len tlačidlom potvrdiť váš inzerát, ktorý sa okamžite nahrá na našu webovú stránku, kde ho uvidia všetci záujemcovia. Ak ste už prihlásený, môžete Váš inzerát vytvoriť tu.

Ako rozšírene vyhľadávať

V rámci rozšíreného vyhľadávania môžete inzeráty filtrovať na základe ich názvu, kategórie (teda okresu), ceny a mesta. Nie je povinné vyplniť úplne všetky polia, aby ste mohli úspešne vyhľadávať! 

Translate »